לפי מה נדע שהגיע הזמן להחליף את הצינורות הישנים והמתבלים בביתנו?

 

שום דבר לא נשאר לנצח, במשך עשרות שנים הצינורות מתיישנים, מחלידים ומתפוררים בהדרגה. בסופו של תהליך עשויים להיווצר נזילות, פיצוץ בצנרת ואף שיטפון של מים או של מי ביוב, והם גורמים למיני נזקים שיכולים להגיע לסכומים גבוהים מאוד, ובמקרים מסוימים כדאי לערב את חברת הביטוח.

 

מה המצב אצלכם?

האם הפיצוץ קרב?

 

סוג הצנרת יכול לתת אינדיקציה לגבי אורך החיים וטיבה או הזמן אינסטלטור מומחה לצנרת לבדיקה. 

אם הצינורות שלך ישנים אין זה אומר בהכרח שיש להחליפם. צינורות מתוחזקים נשמרים ומתפקדים זמן רב יותר. לעומת זאת צינורות מוזנחים, או כאלה שמזרימים מים קשים (כלומר כאלה שאחוז המינרלים שלהם גבוה), עשויים להינזק בטווח זמן קצר יותר. 

תכנון הצנרת במערכת המים

תכנון הצנרת בהתאמה לבית פרטי או לבניין משותף נעשה כאשר הצרכים האישיים, כגון: גודל המבנה, מנחים את העבודה. אנו ביחד אתכם נמצא את הצנרת ואת הפתרון המתאים ביותר עבורכם, החל מצינור אחד ועד להחלפת כל מערכת המים, כולל כל האביזרים הנלווים. 

ניתוח מצב הצנרת: שלמות מערכת צנרת חיונית לבעלי דירות, לוועדי בתים, מפעלים וכו'. תשומת לב לכל הפרטים המרכיבים את המערכת ובדיקות שאנו עושים באמצעות מכשירים ייעודיים ועדכניים מאפשרים קבלת החלטות מושכלת, צמצום כוח אדם ועלויות, עד לפתרון הטוב ביותר עבורכם.

 

המעבר לשימוש במערכות מים הבנויות בצנרת מפלסטיק הוא תהליך בלתי נמנע עבור כל בית, מבנה או חברה שמטרתה למצב את עצמה בקדמת הטכנולוגיה והבטיחות. מגוון הפתרונות שלנו מכסה כל צעד והיבט בפרויקט תכנון והחלפת צנרת ישנה, החל משלב התכנון ועד להתקנה ותחזוקה.


 מדוע צנרת PVC עדיפה מברזל יצוק לצנרת מים תת-קרקעית?

החלפת צינורות ברזל יצוק ישנים בצנרת PVC

צינורות ברזל יצוק היו הסטנדרט בצנרת המים במשך זמן רב. בדרך כלל הם היו הבחירה העיקרית בגלל חוזקם, עמידותם וחסכוניותם. בנוסף, נעשה שימוש בצינורות ברזל מכיוון שלא הייתה באותם ימים אלטרנטיבה, כך שגם אם הצינור בבית או בחצר היה חלוד, סדוק או שדלף, לא נותרה ברירה אלא להחליף אותם בצינור ברזל חדש.

 

האפשרויות להחלפת צינורות כעת טובות הרבה יותר מברזל. צינור ה-PVC מעולה, והוא סוג הצינור הנפוץ ביותר והמועדף ביותר על ידי אינסטלטורים, מהנדסים ובעלי מקצוע נוספים. יש לו מגוון רחב של יתרונות שלא ניתן למצוא בצינורות ברזל.

צנרת PVC קלה ומשתלמת

צינורות הברזל כבדים, ונדרש צוות מתקינים על מנת לשאת ולהעביר צינור יחיד. פעמים רבות משקל המתכת אף גורם לפציעות. לשם השוואה, צינורות ה-PVC קלים, ומתקין יחיד יכול להניף ולהתאים את הצינור בקלות. המשקל הנמוך של הצינורות מסייע להתקנה מהירה יותר. כמו כן, צינורות אלה לא רק מבטלים את הסיכון לפציעות אלא גם מפחיתים את עלויות ההובלה וההתקנה. 

צינורות ה-PVC גמישים יותר ולכן נסדקים פחות

הגמישות הגבוהה של צינורות ה-PVC הופכת אותם לעמידים בפני שברים ומפחיתה את הסיכויים לדליפות ולסדקים. בעוד המתכת נשחקת לאורך זמן, תרכובת ה-PVC נותרת על כנה, וגמישותה מאפשרת לצינור להגיב בלחץ ללא שבר. מאפיין זה של צינורות ה-PVC הוא הסיבה לכך שהם הצינורות הנבחרים במקומות בלחץ גבוה ובתנועה גבוהה. למרות הלחץ והרעידות ה-PVC נשאר ללא פגע.

 

באינסטלציה של ה-PVC המחברים בין הצינורות הדוקים יותר

הידוק החיבורים הוא קריטי בכל מפגש בין שני צינורות. כאשר החיבור אינו הדוק מספיק, הוא מועד לפורענות, ועלול לדלוף בתוך זמן קצר. צינורות ה-PVC הם בעלי הידוק המחברים האפקטיבי והיעיל ביותר בהשוואה לסוגים אחרים של צינורות. ישנם סוגים שונים של מחברים בצינורות ה-PVC המספקים צינור אטום לחלוטין המתאים ביותר למקומות שיש בהם סכנת זיהום.

צינורות PVC עמידים ונקיים יותר

צינורות ברזל מועדים לחלודה, דבר שמוביל לסדקים, לנזילות ולזיהום. החלפת צינורות מתכת היא יקרה, אך חייבת להתבצע כל כמה שנים מכיוון שהצינורות מתיישנים, נסדקים ומתבלים. ל-PVC אין בעיות כאלה. ה-PVC הוא הסוג המתקדם ביותר של פלסטיק שאינו נסדק, דולף או מחליד, וצינור אחד יכול להחזיק מעמד שנים רבות, אפילו עשרות שנים, ללא צורך בהחלפה. עמידות ה-PVC הופכת אותו לפתרון חסכוני בטווח הקרוב והרחוק.

 

PVC בטוח לשימוש 

ה-PVC הוא חומר לא רעיל ובטוח לשימוש לכל מיני ייעודים במערכת האינסטלציה. הוא עמיד ולא מתחמם יתר על המידה. ה-PVC הוא פלסטיק מתקדם שנבדק ואושר כצינור בטיחותי ועמיד, והוא נמצא בשימוש כבר יותר מחמישה עשורים.

אם ביתכם מעל גיל 50, ומצב צינורות הברזל הולך ומתדרדר, הגיע הזמן להחליפם בצינורות PVC איכותיים. 

הזמינו אותנו לבדיקה.

אנו מציעים בדיקות וידאו לאבחון בעיות אינסטלציה תת-קרקעיות בצורה מדויקת ומהירה. 

בזמנים שכולם רוצים את האינסטלטור הכי טוב, הכי מהיר והכי בזול שיפרנו את השירות ורכשנו את הציוד החדש ביותר הקיים היום בישראל והתחייבנו לשירות הטוב ביותר.

- כי אם נהיה כמו כולם אז בשביל מה צריך אותנו?! 

צור קשר

אם הגעת לכאן סימן שאתה צריך לפתור בעיה או יש לך שאלה לאינסטלטור מקצועי!

אשמח לעזור בכל בעיית אינסטלציה קטנה או גדולה,

אשמח לענות על כל שאלה,

התקשר/י אלי!

 

התקשר עכשיו!

אינסטלטור 24 שעות שבתות וחגים

אחריות לכל עבודה

הצעת מחיר חינם