• טל

3 בעיות אינסטלציה שכדאי למנוע בתחילת כל שנה

השנה החדשה היא תקופה חיובית, ומלאת מוטיבציה לביצוע שינויים בחיינו. רבים מאיתנו מוציאים כספים כדי להכניס את גופנו לכושר, אבל מה לגבי סידור האינסטלציה שלנו? קיבצנו בשבילכם 3 דרכים מגניבות, שלדעתנו כולם צריכים לנסות במשך השנה החדשה!

ברצוננו לעודד אתכם לקחת צעדים תחזוקתיים, שיטיבו לא רק איתכם, אלא גם עם משפחתכם, השכנים שלכם והסביבה שבה אתם גרים.

1. תהיו סביבתיים

מים הם המשאב היקר לנו מכל – איננו יכולים לחיות בלעדיו. עם זאת, אספקתו בארצנו החמימה היא מוגבלת. אם אתם מתכוונים לפנק את עצמכם במקלחת, מטבח, או אמבטיה חדשים, בחרו ברזים ומזלפי דוש חסכוניים. העדיפו דודי שמש על פני פתרונות חימוש חשמליים, המכלים אנרגיה רבה. אם יש לכם גינה, הימנעו משימוש בממטרות וזרנוקי מים, והתקינו טפטפות חסכוניות.

2. תקנו את הניאגרה שלכם

אנשים רבים לא מודעים לכמות המים שמתבזבזים, אפילו בנזילה הכי קלה מין הניאגרה. אטמי הגומי של ה"מצוף" נוטים להישחק, דבר שעלול לגרום לנזילה קלה מהניאגרה אל האסלה. פעולה פשוטה כמו החלפת הגומייה, יכולה לחסוך מים רבים.

3. מנעו סתימות בפתחי הניקוז

כולנו יודעים עד כמה סתימה יכולה להיות מתסכלת. אנחנו ישר נכנסים לפאניקה ומתקשרים לאינסטלאטור, כדי שיושיע אותנו. ניתן לרוב למנוע זאת, על ידי נקיטה של מספר צעדים פשוטים: שימוש ברשתות סינון בפתחי הניקוז; הימנעות מזריקת עצמים לאסלה או לכיור, שלא שייכים לשם, כמו מגבונים לחים

(שאף סותמים מאוחר יותר את הביוב העירוני), סכיני גילוח וחומרים שומניים. מומלץ מדי פעם לשפוך לניקוז חומרים המיועדים לניקוי צנרת ביוב, ובטוחים לשימוש בה(חשוב מאד). ניתן גם להשתמש במים רותחים כאלטרנטיבה ידידותית ופשוטה.


תפוח בראש השנה לשנה ללא בעיות אינסטלציה
תפוח בראש השנה לשנה ללא בעיות אינסטלציה

0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול