פתיחת סתימה קשה במקלחת

פתיחת סתימה בבית חדש ומתקדם עם ציוד חדש ומתקדם

 

ללא ספק העולם צריך אינסטלטורים, מי שניסה לפתוח סתימה עקשנית ודאי כבר יודע!

פתיחת סתימה יכולה להיות פשוטה וגם להסתבך, לשם כך אינסטלטורים צריכים ידע לא רק בפתיחת צנרת וניקוי הלכלוך אלה גם ידע בסוגי צנרת, מפתחות, סוגי העזרים הקיימים כיום בשוק ראשון לציון  רחובות, ידע במערכות אינסטלציה וכלים סניטריים בפרט בסתימות בבית חכם.

 

בנוסף לידע טכני צריך גם ידע במתן שירות לקוחות.

כל סתימה וכל עבודת אינסטלטור היא אתגר חדש. 

 

יש כל כך הרבה דרכים ואמצעים לפתוח סתימה

ניסיתם לבד?

עמדתם חצי שעה עם פומפה שלא עזרה בכלום.

שפכתם חומרים כימיים חזקים לפתח הניקוז אבל חוץ מלפזר אדים רעילים הם לא ממש הועילו. שפכתם חומרים אורגניים וגם הם ממש לא הועילו. יכול להיות שאפילו העזתם וניסיתם לנקות את פתח הביוב בעצמכם, אבל נדמה שהסתימה במקלחת פשוט לא נפתחת.

עכשיו, במקום ליהנות ממקלחות קצרות ונעימות אתם צריכים להתמודד עם המים שמסרבים להתנקז ובמקרים חמורים גם מציפים את חדר האמבטיה עצמו. במצב כזה ההמלצה היא לעשות הפסקה, להניח את המגב, לנגב את הידיים ולהרים טלפון לאינסטלאטור בראשון לציון.

 

אם הגעתם למצב שניסיתם הכול ושום דבר לא עובד, אתם חייבים לקרוא לאיש מקצוע. ואם יש לכם עדיין התלבטויות, יש לנו טיעון משכנע במיוחד – זה עלול לפגוע לכם בכיס. כל דקה שאתם מנסים לפתור את הבעיה לבד ולא מזעיקים אינסטלטור, רק מחמירה את הבעיה ומגדילה את עלות הטיפול בה.

ממה נגרמת סתימה במקלחת?

בדרך כלל משערות אבל לא תמיד.

בשורה התחתונה, לאינסטלטור זה לא משנה, כי בעל מקצוע יוכל לפתור את הבעיה ביעילות בלי קשר למקור שלה.

כדי להימנע ממצבים כאלו בעתיד, שווה לשאול את האינסטלטור בסיום הטיפול אם יש לו טיפים לתחזוקה שוטפת של המקלחת. ברוב המקרים תקבלו כמה עצות ששוות זהב, שימנעו מכם שימוש חוזר ומייגע בפומפה בזמן הקרוב.

בזמנים שכולם רוצים את האינסטלטור הכי טוב, הכי מהיר והכי בזול שיפרנו את השירות ורכשנו את הציוד החדש ביותר הקיים היום בישראל והתחייבנו לשירות הטוב ביותר.

- כי אם נהיה כמו כולם אז בשביל מה צריך אותנו?! 

צור קשר

אם הגעת לכאן סימן שאתה צריך לפתור בעיה או יש לך שאלה לאינסטלטור מקצועי!

אשמח לעזור בכל בעיית אינסטלציה קטנה או גדולה,

אשמח לענות על כל שאלה,

התקשר/י אלי!

 

התקשר עכשיו!

אינסטלטור 24 שעות שבתות וחגים

אחריות לכל עבודה

הצעת מחיר חינם